Představte si, jak venku mrzne, prší, případně panuje horko a vy si pohodlně nastavíte teplotu vody a budete relaxovat s partnerem za svitu svíček nebo s kamarádkou a sklenkou vína. Toto není sen, ale skutečnost, kterou si můžete splnit. A nebudete k tomu potřebovat žádné závratné investice. Stačí si jen vybrat správný model amerického vířivého bazénu a užít si komfortní wellness podle svých představ.

Softub – nový rozměr vířivky

Možná jste pohledem zavadili o bazény dostupné v hobby marketech či nákupních centrech. Cenově i funkčně je ale předčí Softub dávající pohodlí unikátní podobu. Kromě toho, že jsou mobilní vířivky designově o několik tříd výše, splní vaše náročné požadavky a umožní využívat komfort kdykoliv v roce. To pro vás znamená rovněž časovou úsporu, protože oproti jiným modelům nemusíte vířivý bazén na zimu uschovávat na půdě či v garáži. Dále je vířivka tichá a úsporná. Zvláštní důraz je pak kladen na komfort, jenž pocítíte v každém ohledu především díky použití polybond pěny.

Venkovní vířivky odolají mrazům i vysokým teplotám

Vířivé vany jsou navržené tak, aby vám dělaly radost na terase, verandě, v pokoji i na balkóně. Jejich instalace je doopravdy snadná a provoz nenáročný zejména pro patentovanou, unikátní technologii kombinovanou s prvotřídní izolací. Podle typu najdete vířivé bazény přesně pro své účely a odpočívat v nich bude celá rodina. Softub nabízí tři základní kategorie, přičemž zastřešuje nabídku skeletových a nafukovacích vířivek i vířivých bazénů.

Byť jsou tyto bazény vyráběny z měkké a na dotek příjemné pěny, jsou stabilní a odolné. Na pevnosti se podepisuje též inovativní plášť, jenž může být vylepšen o dřevěné a ratanové prvky. Kompletní balík Vířivka váží v průměru třicet kilogramů a díky ohřevu pouze ztrátovým teplem motoru budete moct relaxovat v příjemně teplé vodě v průměru 300 za měsíc, což je naprosto úžasné. Nedělejte kompromisy a chtějte Softub.