zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Vybrat ta správná garážová vrata může být poměrně náročné, a to hlavně díky tomu, že existuje několik typů a výrobců. Každý člověk, který plánuje vyměnit ve své garáži vrata nebo postavit novostavbu pojímající právě místnost určenou automobilu by si měl rozmyslet, jaká garážová varta kupuje a u jaké firmy tak činí.

Pokud si nevíte rady i vy, přečtete si následující řádky, které se budou věnovat firmě Univers Tech a její pestré nabídce.

Spolehlivý prodejce

Vsadíte-li na sekční garážová vrata Plzeň od společnosti Univers Tech, určitě získáte vysoce kvalitní produkt za rozumnou cenu. Na trhu působí úspěšně tato společnost již 25 let. Každým rokem prodá více než 1000 garážových vrat. Prodej je realizován včetně montáže na míru. Zákazníci si pouze připraví stavební otvor pro daná vrata, následně dojde k odbornému zaměření a realizaci.

Zakoupit se dají klasická garážová vrata pro standardní garáž, ale i ta, která jsou určena pro dvojgaráž. Design bude dle vašeho přání. Volit je možné hladký povrch nebo kazetový vzor či drážka. To samé platí i o barevném provedení. 6 základních barev je k dispozici v rámci ceny vrat, další již s 9% navýšením ceny.

Moderní rolovací vrata

Zajímavou volbou je i rolovací varianta. Mnohá garážová vrata porovnání cen nabídnou právě několika variantách provedení. Rolovací mohou vyjít levněji, nicméně jejich hlavní předností je maximální úspora prostoru v garáži. Díky důmyslnému mechanismu dojde k jejich narolování do horní části garáže a strop bude na rozdíl od sekčního typu volný.

Bytelná průmyslová vrata

Do firem a provozů jsou již zapotřebí mnohem bytelnější vjezdy, což mohou zajistit průmyslová sekční vrata. Ta od společnosti Univers Tech se vyznačují vysokou kvalitou, odolností, barevnou variabilitou a skvělým designem. Vybrat si můžete klidně i průhledné modely anebo atypický vzhled vrat.