Nedovolte dešti, aby vám překazil zahradní párty

Ať už se na své zahradě rozhodnete uspořádat oslavu narozenin, párty pro své přátele či třeba svatební hostinu, budete potřebovat vhodné příslušenství. Posezení pod otevřeným nebem je sice krásné, ale je nutné počítat také s možností deště a předem si připravit vhodné zázemí, pokud by taková situace nastala. A právě takové zázemí vám poskytnou zahradní párty stany.

Zahradní stany aneb přenosná střecha nad hlavou

Zahradní stany vám poskytnou příjemnou ochranu před žhnoucími slunečními paprsky i před případným deštěm. Kvůli pořádáním zahradní párty již nemusíte úzkostlivě sledovat předpověď počasí a spoléhat se na její správnost. S těmito stany si můžete vychutnat oblíbené posezení na čerstvém vzduchu téměř v každém počasí. A pokud zrovna pod stanem nesedíte, můžete ho využít jako ochranu prádla při sušení či jako přístřešek pro skladování dřeva i grilu. Zahradní stany jsou zkrátka všestrannými pomocníky, bez kterých se už během teplejších měsíců neobejdete. V nabídce je spousta rozměrů, barev i druhů. Je jen na vás, zda se vám zalíbí prostornější zahradní párty stany, jednoduché zahradní altánky či oblíbené nůžkové stany.

Nůžkové stany pro domácí i komerční použití

Oblíbeným druhem zahradních stanů jsou tzv. nůžkové stany. Ty jsou vhodné nejen pro domácí použití, kdy často plní funkci dočasné garáže pro automobil, ale lze je využít také v restauračních zařízeních či při pořádání firemních akcí. Výhodou nůžkových stanů je jejich snadná montáž i demontáž a také stabilita. Konstrukce je tvořena ocelovými trubkami se zesílenými spoji, které výbornou stabilitu zajistí. Vybírat lze z různých barev, rozměrů a není problém dokoupit ani boční stěny, moskytiéry a řadu dalších funkčních doplňků. Při výběru velikosti stanu je důležité zohlednit počet osob, které budou stan využívat. V nabídce jsou menší stany pro domácí použití o rozměrech 3 × 3 metry i obrovské stany o rozměru 6 × 12 metrů určené pro větší společnost lidí. Nezbývá než si vybrat ten správný a poté si už vychutnat venkovní posezení neohrožené deštěm, sluncem ani nepříjemným větrem.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Posezení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.