Ať už se na své zahradě rozhodnete uspořádat oslavu narozenin, párty pro své přátele či třeba svatební hostinu, budete potřebovat vhodné příslušenství. Posezení pod otevřeným nebem je sice krásné, ale je nutné počítat také s možností deště a předem si připravit vhodné zázemí, pokud by taková situace nastala. A právě takové zázemí vám poskytnou zahradní párty stany.

Zahradní stany aneb přenosná střecha nad hlavou

Zahradní stany vám poskytnou příjemnou ochranu před žhnoucími slunečními paprsky i před případným deštěm. Kvůli pořádáním zahradní párty již nemusíte úzkostlivě sledovat předpověď počasí a spoléhat se na její správnost. S těmito stany si můžete vychutnat oblíbené posezení na čerstvém vzduchu téměř v každém počasí. A pokud zrovna pod stanem nesedíte, můžete ho využít jako ochranu prádla při sušení či jako přístřešek pro skladování dřeva i grilu. Zahradní stany jsou zkrátka všestrannými pomocníky, bez kterých se už během teplejších měsíců neobejdete. V nabídce je spousta rozměrů, barev i druhů. Je jen na vás, zda se vám zalíbí prostornější zahradní párty stany, jednoduché zahradní altánky či oblíbené nůžkové stany.

Nůžkové stany pro domácí i komerční použití

Oblíbeným druhem zahradních stanů jsou tzv. nůžkové stany. Ty jsou vhodné nejen pro domácí použití, kdy často plní funkci dočasné garáže pro automobil, ale lze je využít také v restauračních zařízeních či při pořádání firemních akcí. Výhodou nůžkových stanů je jejich snadná montáž i demontáž a také stabilita. Konstrukce je tvořena ocelovými trubkami se zesílenými spoji, které výbornou stabilitu zajistí. Vybírat lze z různých barev, rozměrů a není problém dokoupit ani boční stěny, moskytiéry a řadu dalších funkčních doplňků. Při výběru velikosti stanu je důležité zohlednit počet osob, které budou stan využívat. V nabídce jsou menší stany pro domácí použití o rozměrech 3 × 3 metry i obrovské stany o rozměru 6 × 12 metrů určené pro větší společnost lidí. Nezbývá než si vybrat ten správný a poté si už vychutnat venkovní posezení neohrožené deštěm, sluncem ani nepříjemným větrem.