Mým velkým snem byla vířivka, vlastní vířivka na vlastní zahradě do které budu moci chodit relaxovat kdykoliv budu chtít, po těžkém pracovním dni, v jakémkoliv počasí nebo ročním období a při jakýchkoli venkovních teplotách.

moje vířivka

Chci vířivku

Samozřejmě jsem ji velmi dlouho zvažoval. Koupě vířivky není záležitost, jako kdybych si šel koupit rohlík do supermarketu. Musel jsem si rozmyslet, jakou vířivku si pořídím a to v dnešním obrovském množství prodejců a výrobců nebylo nic jednoduchého.

Nakonec má volba padla na společnost Eurowellness s.r.o., od které jsem si pořídil vířivku značky Villeroy & Boch. Proč právě tento typ vířivky? Podle čeho jsem se rozhodoval?

Design a styl vířivky

První, co jsem na vířivce vybíral byl její design. Vířivku mám umístěnou na zahradě u našeho domu a tak jsem chtěl, aby nám dělala i trošku parády před sousedy ☺. Design vířivky je velice poutavý a to, co na něm nejvíce oceňuji je její osvětlení. Osvětlení vířivky je vnější i vnitřní a můžeme si jej podle nálady libovolně měnit. Záleží tedy jenom na nás, jestli chceme vířivku a zahradu ozářit zeleně, modře, nebo nějakou jinou barvou. Vytváříme tím velmi zajímavé osvětlení celé naší zahrady a terasy, která je hned vedle.

vlastní vířivka

Proč právě vířivka Villeroy & Boch? 

To, čím mě upoutala vířivka společnosti Villeroy & Boch byl také její systém trysek Jet Paks. Je to systém, který Vám umožňuje vybrat si konkrétní masáž tryskami na daném místě ve vířivce. Jsou to panely, které se dají ve vířivce vyměnit a každý panel má specifické vlastnosti a trysky pro speciální masáže nejrůznějších svalových skupin. Mohl jsem si vyzkoušet sestavení trysek a ty si mohu libovolně měnit i v případě, že je vířivka již napuštěná. A jako další bonus, tryskové panely se dají kdykoliv dokoupit a tím bude mít moje vířivka mnohem větší možnosti masáží.

Další věcí, která se mi na vířivce líbí je jednoduché a intuitivní ovládání na panelu. Velmi jednoduše si můžeme změnit teplotu, filtrační cykly, podsvícení. Ovládání je velice jednoduché a naučí se ho opravdu každý.

Za vynikající funkci považuji Wifi modul. Tento modul je propojený přes chytrý telefon a můžu s ním kdykoliv vířivku ovládat. Tak například si při odchodu z práce uvědomím, že by bylo fajn, hned po příchodu domů zalehnout do vířivky a dopřát si zaslouženou relaxaci. Vzdáleně přes mobilní telefon tedy nastavím zapnutí vyhřívání a než stihnu přijet domů, čeká na mě ve vířivce příjemná teplota vody a mě nebrání nic v tom, abych se pouze převlékl a šel si užívat volna.

chemie do vířivky

Vířivky Villeroy & Boch patří mezi jedny z nejúspornějších van na trhu. Podle naměřených údajů společnosti Eurowellness stojí měsíční provoz vířivé vany kolem 500 – 800 Kč. Když si spočítám, kolik peněz by člověk měsíčně utratil za návštěvu vířivky ve wellness centru, tak se mi ta moje vlastní doma mnohonásobně vyplatí. A to nemluvím o tom, že doma vím, jak mám čistotu či špinavou vodu, jaké tam mám filtry a celkovou hygienu.

V ceně vířivky jsem měl i termokryt a držák termokrytu. To je další důležitá věc, která šetří mé peníze. Termokryt velmi dobře udržuje teplotu ve vířivce a zbytečně nemusíme vířivku stále dokola vytápět. Termo kryt se dá velmi jednoduše ovládat a není k tomu třeba žádné hrubé síly, takže vířivku si pohodlně může otevřít i žena nebo děti. A samozřejme z pohledu bezpečnosti lze termokryt uzamknout, aby se děti do vířivky nedostaly.

vířivky Villeroy & Boch

Wellness služby Eurowellness

Společnost Eurowellness, která vířivky Villeroy & Boch prodává mi ji dovezla přímo na místo k domu, nainstalovali nám ji a uvedli do provozu.

Také nám vše ukázali, jak se vířivka ovládá, jak můžeme měnit panely Jet Paks (tedy měnit jednotlivé trysky vířivky), jak funguje filtrace, ovládání termokrytu, odpověděli nám na všechny naše dotyz. Navíc jsme od nich dostali zdarma jako dárek roční chemii do vířivky, takže se nemusíme starat, kde budeme kupovat přípravky pro kvalitní a čistou vodu.

Zároveň společnost Eurowellness garantuje bezproblémové celoroční využívání vířivky  a v případě jakýchkoliv problémů mají poradnu a servis na telefonu. Takže rovnou vím, kam se mám obrátit, pokud dojde k nějakému problému.

A mě tedy nezbývá nic jiného, než si pravidelně užívat báječné relaxace a odpočinku ve vlastní vířivce.