shutterstock.com
shutterstock.com

Hledání nového bydlení v hlavním městě není dnes nijak náročné a vy jako zájemci o nové byty tak máte obrovskou šanci najít si takové bydlení, které vám bude vyhovovat jak po stránce finanční, tak i komfortní.

Asi nejčastěji se byty hledají na internetu. Právě tady jsou k dispozici přímo katalogy, v nichž se nachází celá řada různých typů bytů. Vybírat můžete jednak přímo podle pražské lokality a jednak také podle dispozici bytu anebo dle jiných charakteristik.

Filtry jsou nastaveny většinou naprosto podrobně, takže není potíž některého z nich využít. Jinak ale můžete klidně hledat byty i v realitních kancelářích anebo na realitních serverech. I tady můžete počítat s vysokou spolehlivostí a maximálně pestrou nabídkou.

Vyberte si dle lokality

Určitě je vhodné volit byt podle lokality, v níž chcete bydlet. Ne všechny části Prahy jsou z pohledu bydlení zrovna vhodné. Ostatně jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by chtěl bydlet například v rušeném prostředí anebo v lokalitě, která je hodně znečištěná.

Optimální volbou je periferie Prahy, která je v mnohých částech doslova skvostná. Typická je v tomto ohledu především Praha 9. Třeba v Letňanech můžete bydlet maximálně komfortně v zeleni. Dostupnost centra je přitom naprosto optimální.

Náš tip na bydlení v Praze

Hledáte-li prodej bytů Praha 9, pak se nezapomeňte podívat i na Letňany. Tady se staví moderní Rezidence Veselská. Jedná se o sedmipatrový bytový komplex nabízející nejmodernější možnosti bydlení. Dispozice jednotlivých bytů začínají na 1+ kk a končí na největších obytných prostorách 4+ kk.

Záleží samozřejmě na tom, jak velká rodina bude v dané bytové jednotce žít. Ke každému bytu je navíc k dispozici ještě garáž. Není problém vybrat si přímo byt, který bude disponovat balkonem.