Ostatní

Rodinné teplo do vašeho domova přinese bio krb

shutterstock.com
shutterstock.com

Není nad to, když si člověk v chladných zimních večerech sedne ke krbu a kochá se pohledem na plápolající oheň. Ti z vás, kteří doma nemají klasický krb a nemohou si jej pořídit z důvodu, že například bydlí v bytovce, už nemusejí závidět svým sousedům. Nyní si příjemné teplo domova můžete snadno udělat i vy, stačí si zakoupit bio krb.

Krb bez kouře a sazí

Bio krby jsou moderní verzí krbů, které přinášejí hned několik výhod. Především jsou vhodné do všech typů domácností, tedy i bytových jednotek. Že nemáte komín? Nevadí, tento typ krbů je totiž nepotřebuje! Je to dáno tím, že při spalování nevznikají žádné zplodiny a kouř, takže není třeba vývodu do komína.

Palivem je zde bio ethanol. Při jeho spalování nedochází ke vzniku tuhých částic a dýmu, jde o takzvané čisté spalování, kdy vzniká pouze vodní pára a oxid uhličitý. Díky tomu se ani nemusíte příliš starat o údržbu krbu. Žádné uklízení sazí, které by navíc znečišťovaly bezprostřední okolí krbu.

Bio krb je šetrný k životnímu prostředí, což je významný rozdíl oproti klasickým krbům a krbovým kamnům. Díky snadné instalaci je možné jej umístit prakticky do jakékoliv místnosti. Díky atraktivnímu vzhledu navíc perfektně zapadne do interiéru moderně zařízené domácnosti.

Pořídíte jej i v závěsné variantě

Pořídit se dá jako klasicky volně stojící krb, ale také v závěsné variantě, kdy je umístěn přímo na některé ze stěn místnosti. A ani k jeho zavěšení nemusíte použít hliníkový žebřík, stačí malé schůdky.

V každém případě bio krb dokáže perfektně navodit příjemnou domácí atmosféru otevřeného ohně, přičemž je zároveň zcela bezpečný. Při správné manipulaci se nemusíte obávat zahoření bytu. Manipulace s bio krbem je navíc velmi jednoduchá, zvládne ji každý z vás.

Potěšte sebe a celou rodinu a pořiďte si moderní bio krb. Nabídku designových krbů na bio etanol najdete na webu společnosti AZ Impex.