Gurmánské zážitky
Ostatní

Kam za gurmánskými zážitky?

Letní dovolenou máte tento rok již za sebou a přesto byste ještě dříve, než začne podzim, podnikli něco originálního? Dopřejte si večeři nebo oběd v netradičním prostředí a nechejte se hýčkat luxusními gastronomickými službami. Gurmánské zážitky můžete darovat také jako dárek. 

Kam za netradičními gastronomickými zážitky?

Piknik rozprostřený v malebném prostředí působí stejně romanticky jako scéna vystřižená ze starého romantického filmu. Piknik si samozřejmě můžete připravit také sami doma a rozprostřít si jej na Vaší zahradě, avšak tentokrát můžete využít jedinečnou nabídku a nechat si jej nachystat od šéfkuchařů vyhlášené pražské restaurace. Ve stylové restauraci Pastař si vyzvednete koš plný delikatesních pochoutek připravených v italském stylu. Piknik můžete rozprostřít na Střeleckém ostrově, Kampě, Petříně nebo na jiném Vámi oblíbeném místě v Praze. Pokud hledáte romantické prostředí, kde byste mohl požádat Vaši dlouholetou přítelkyni o ruku, je právě tento piknik jako stvořený k takovému odvážnému činu. Lahví Prosecca můžete oslavit Vaše zásnuby. Na internetovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz najdete také celou řadu dalších tipů, jak si užít během gastronomických zážitků chvíle ve dvou. Nenechejte si ujít ani příležitost k indické degustaci v restauraci Zátiší, degustačnímu menu v Žižkové věži nebo třeba královské večeři v srdci Plzni. Vybrané menu pro Vás připraví ti nejlepší kuchaři a Vaše chuťové pohárky si budou moci pochutnat na skutečných lahůdkách.

Udělejte si již nyní představu o vánočních dárcích

Třebaže se Vám může zdát bláznivé vybírat vánoční dárky pro Vaše nejbližší již nyní na konci měsíce srpna, vězte, že již nyní můžete nasbírat celou řadu báječných tipů na dárky k Vánocům. Letos pod stromečkem budete originální, neboť zážitky nejen že nikdy neomrzí, ale také udělají obrovskou radost.