Posezení

Jak si užít to pravé pohodové grilování?

Léto je dobou grilování, kdo by ho neměl rád. Jestli patříte mezi příznivce opékání steaků a klobásek, máme pro vás radu, jak si vaši oblíbenou činnost užít ještě více. Zkuste si domů pořídit jeden z kvalitních grilů od značky Weber.

Proč zvolit grily Weber?

Odpověď je jednoduchá. Za značkou grilů Weber stojí především dlouholetá práce. Společnost Weber-Stephen Products Co. se zabývá výrobou grilů již více než 50 let. Během více než půl století se grily značky Weber natolik zdokonalily, že pokud vyzkoušíte grilování s nimi, pravděpodobně už nikdy nebudete chtít žádný jiný!

Grily Weber používá i Zdeněk Pohlreich v pořadu Šéf na grilu.

Unikátní kotlíková konstrukce

Grily značky Weber mají jedinečnou konstrukci připomínající kotlík (původně vycházejí z tvaru bójky). Právě díky této unikátní kotlíkové konstrukci se z vás stává mistr. Grily Weber je možné sehnat v několika provedeních.

Plynové, elektrické nebo na uhlí

Prvním typem jsou plynové grily. Všechny plynové grily Weber se vyznačují extrémně dlouhou životností a jsou vyrobeny ze špičkových materiálů. Využívají například speciální patentovanou technologii Flavourizer®. Grily na dřevěné uhlí Weber představují absolutní světovou špičku a průkopníka mezi kotlovými grily.

Grily jsou vyrobeny z prvotřídní americké oceli, mají porcelánem smaltovaný poklop i kotel pro rovnoměrný přenos tepla, One-Touch™ cleaning systém, nerezavějící hliníkové ventily a mnoho dalších vymožeností, které je řadí na špičku mezi grily. Třetím typem jsou elektrické grily, které se hodí především tam, kde použití klasických grilů není možné. Jsou tedy vhodné ke grilování na terase, lodžii nebo balkonu, ale i v interiéru vašeho bytu.

Ať už si vyberete kterýkoliv typ grilu značky Weber, rozhodně nebudete litovat. Nečekejte už na nic a pusťte se do kvalitního grilování!