Zakrývací plachty
Bazén Péče o zahradu Rodinný dům Tipy a triky

Zakrývací plachty a sítě využijete i v létě

Přestože se většina z nás vždy na léto těší, sluneční paprsky a letní vedra mohou přinést i spoustu starostí. Často na zahradách hledáme marně stín, osobní automobily chráníme před pylem igelitem, který najdeme bůhví kde. S létem jsou spojené také bouřky občas doprovázené silnými větry. Ty ulamují větve a větvičky, jež často způsobí poškrábaní našich aut. A přitom by stačilo tak málo: využít vhodné a kvalitní zakrývací plachty a stínící sítě.

Investice do kvality se vám vrátí

Můžete namítnout, že pro přikrytí automobilu nebo čehokoliv na zahradě nepotřebujete žádné speciální plachty a sítě. Možná ne, ale váš život bude rozhodně jednodušší a problémy menší, když si je pořídíte. Investice do zakrývacích plachet a sítí, jež se vám při prvním větru roztrhnou a při dešti okamžitě promoknou, se nikomu nevyplatí. Vždy je vhodné spoléhat se na odborníky, kteří mají s výrobou svých produktů dlouholeté zkušenosti. Takovou společností je firma Plachty Petr Štěpáník nabízející široký sortiment kvalitních plachet jak ve standardních velikostech, tak v rozměrem podle zadání zákazníka.

Ochraňte své negarážované auto

Každé auto, které nemůže být zaparkované v garáži, jde rychleji vstříc svému konci. Ne, že by to bylo tak vážné, ale rozhodně se vyplatí používat kvalitní ochrannou autoplachtu prodlužující jeho životnost. Díky ní zabráníte korozi nebo odření laku. V létě zamezíte přehřátí interiéru.

Vytvořte si stín a soukromí

Nemusí to být jen plachty, které využijete. Svůj účel v létě splní také stínící sítě na ploty. Nejenže dokážou ochránit před silným sluncem, ale vytvoří i soukromí v místech, kde není možné ho zajistit jiným způsobem. Zachytí až 90 % slunečního svitu, tvoří příjemné stíny a soukromí. Použitá PE vlákna jsou vysoce odolná proti teplotám, vodě i nepříznivým přírodním podmínkám. Kvalitní sítě vám tak vydrží venku celoročně a nebudete se o ně muset vůbec starat.