Popelnice z odolnějších materiálů

Říkáte si, že na popelnici zase tolik nezáleží, protože stejně slouží pouze k vyhazování odpadu nejrůznějšího druhu? Co se týče vzhledu, tam o nic nejde, ale jakmile vám praskne, upadne víko a jinak se rozbije, musíte si pořídit úplně novou.

I popelnice potřebují kvalitní provedení

Neznamená, že když plastová popelnice funguje k hromadění odpadků, že sama musí být výrobkem, který potřebuje brzkou likvidaci. Nekvalitní a levné popelnice zahlcují současný trh a mnozí se nechají nalákat na zajímavé ceny. Ovšem následně dochází k odhalení pravdy a zjištění, že levná koupě vyšla dost draho. Plastová popelnice na kolečkách se dobře přemisťuje a klade se důraz na splnění bezpečnostních a kvalitativních norem, aby mohla být přijata do výběrových řízení měst. Stane se hodně nemilých věcí. Během mrazu nádoba praskne, prohne se, zlomí se pod vysokou váhou, dokonce i nepříjemně zapáchá, protože postrádá odvětrávací kanálky. Tyto druhy popelnic mívají nepřilnavý povrch, nehodí se na bio odpadky a chemikálie.

Lehký materiál s maximální pevností

Komunální technika nabízí produkty s vysokou odolností, přičemž se jedná o zhotovení z lehkého, zároveň nekorodujícího materiálu s vysoko pevností za všech podmínek. Plastová popelnice 240 l a jiné objemy patří k vyhledávanějším v porovnání s kovovými díky snadnější manipulaci. Plastová popelnice 120 l a další druhy si lze vybírat podle vyhazovacího otvoru, který se hodí na rozličné odpadové suroviny. Navíc nechybí ani několik barevných variant, například černá, šedá, zelená, modrá, hnědá, červená a žlutá. Zaručuje se odolnost proti UV záření, ale rovněž proti nízkým a vysokým atmosférickým teplotám. V informacích pro konkrétní modely se uvádí, zda se hodí k ukládání horkého popela. Hladké povrchy zabraňují, aby na nich zůstával odpad. Dodatečné vybavení získáte bez problémů, zkuste třeba chtít umístit čip pro identifikaci nádoby, zámek na víko apod.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

Komentáře nejsou povoleny.