hliníkových profilů
Tipy a triky

Vraťte se zpátky do dětských let se stavebnicemi Aluhobby

Vzpomínáte si na dětství, kdy jste si stavěli ze stavebnic oblíbené domečky, hasičské stanice nebo policejní záchytky? Určitě si také vzpomínáte na dobu, kdy jste si byli jistí tím, že se ke stavění ze stavebnice nikdy v budoucnu asi nevrátíte, jelikož budete dospělí a dospělí si už se stavebnicemi nehrají. Kdo by si pomyslel, že i v dospělosti si bude se stavebnicemi hrát. Tedy spíše že z nich bude skládat obydlí pro ptáky, které zrovna chová.

Chov ptáků se stává stále oblíbenější. Člověk se tomu diví, jelikož žijeme v domě moderní, které vládnou moderní technologie. Ostatně možná právě současná doba je i odpovědí na to, proč je chov ptáků čím dál oblíbenější. Lidé chtějí uniknout z rychle ubíhajícího světa a hledají činnost, která by neobsahovala žádnou elektroniku, což chov ptáků rozhodně splňuje.

Jenže na chov ptáků se musíte vybavit. Nejen, že je nutné koupit potřebné krmivo a vybavení klece, ale také je nutné si koupit samotnou klec pro ptáky či případně venkovní voliéru pro ptáky, pokud se rozhodnete chovat papoušky nebo andulky. A právě zde se dostáváme opět ke stavebnicím – klece pro ptáky ani venkovní voliéry si totiž nemusíte kupovat v typických zverimexech nebo v chovatelských potřebách, ale můžete si obydlí pro své okřídlené mazlíčky jednoduše vyrobit. Ale jak?

Znáte stavebnice Aluhobby?

Odpovědí na otázku, z jaké stavebnice je možné postavit si obydlí pro ptáky, je stavebnice Aluhobby. Jedná se o stavebnicový systém, který je velmi propracovaný a který zvládne sestavit i amatér či ten, kdo nikdy nedržel nářadí v rukou.

Obydlí pro okřídlené mazlíčky se postaví snadno z pletiva, hliníkových profilů a dalších součástek, které spojíte pomocí přehledného návodu.

Nejen pro ptáky

Ze stavebnicového systému si však můžete vyrobit i něco zcela jiného, a sice terária pro své exotické mazlíčky. Vyrobte tedy obydlí pro svého chameleona nebo pro svého hada či pavouka.