zkušenosti s Epoptávka
Péče o zahradu Tipy a triky

Sháníte řemeslníka? Už nemusíte! Najde vám ho server Epoptávka!

Řemeslníci začínají být nedostatkovým zboží. A ti, co zůstávají, si za svou práci nechají dobře zaplatit. A divíte se jim?

zkušenosti s Epoptávka

Podle statistik se nedostává řemeslníků prakticky ve všech oborech. Chybí zedníci, svářeči, tesaři, klempíři, instalatéři, soustružníci, malíři i lakýrníci. Ti staří vymírají a mladých se nedostává. Místo řemeslu dávají přednost ekonomickým oborům, což je škoda. Ani stovka ekonomů nenahradí jednoho šikovného truhláře. Ale to je téma na jiný článek. My se budeme zabývat především tím, kde ty řemeslníky, kteří ještě zbyli, sehnat.

Epoptávka šetří vaše peníze i čas

Odpovědí je server Epoptávka (epoptavka.cz), který je sdružuje. A na základě zadání vaší poptávky vám jej sežene. Já osobně jsem se na tuto službu obrátila již několikrát. Neměla jsem čas surfovat na internetu a jednotlivé firmy zvlášť oslovovat. To je totiž to, co server primárně nabízí. Spřátelené firmy a řemeslníky na základě vaší poptávky osloví za vás. A oni vás sami kontaktují se svými nabídkami.

Jakou nabídku si vyberete?

Má první poptávka, kterou jsem na serveru již před několika lety zadala, byla na stavbu terasy ze sibiřského modřínu. Nabídkami jsem byla ještě týž den přímo zavalena. Do týdne se jich sešlo okolo padesáti. Nejlevnější za 100 tisíc korun, nejdražší za trojnásobek. Při zadání stejných parametrů! Jakou si myslíte, že jsem zvolila? Ano, tu nejlevnější. A jsem s ní náramně spokojena.

Zkušenosti s Epoptávka

Proto jsem služeb Epoptávky využila i podruhé, a to když jsem hledala dodavatele předokenních rolet. Opět se mi sešly desítky nabídek – nejlevnější za 40 tisíc korun, nejdražší za 150 tisíc korun. Jak vidíte, server vám neježe sežene dodavatele, ale také ušetří nemalé peníze. Bez něj byste se možná zbytečně obrátili na tu nejdražší firmu v okolí. Takovéto zkušenosti má ale mnohem více uživatelů, jak se ostatně můžete přesvědčit na odkazu zkušenosti s Epoptávka.

200 tisíc spřátelených firem

Čím více firem se vám na poptávku ozve, tím větší máte šanci, že najdete takovou, jejíž nabídce zkrátka neodoláte. Epoptávka v tomto jednoznačně vyniká množstvím spřátelených dodavatelů, jichž je více než 200 tisíc. Napříč obory. Šance, že narazíte na takového, který vám práci odvede za velmi přijatelných podmínek, tak je velmi vysoká. Tak ji využijte!