Bazény
Bazén

Bazény se neobejdou bez dobrého příslušenství

Na zahradách si všimnete nejrůznějších druhů bazénů. Mnozí si kupují ty nejlevnější druhy, tedy nadzemní, nafukovací nebo z plastových desek. Stále více lidí však vyhledává modely, které vynikají vysokou životností a dají se k nim nainstalovat různé vychytávky pro větší komfort.

Báječné si užít bazén s vodou

Ochrana před nečistotami je u bazénů to hlavní. V tomto případě se hodí zastřešení, které se může i zamykat a chránit tak děti, aby se zde nevyskytovaly v době, kdy na ně nikdo nebude dohlížet. Mimo to se voda pod střechou udrží teplejší o několik stupňů. Podchozí druh zastřešení vám umožní koupání i v horším počasí, takže si ho plně užijete od jarní sezóny do podzimní. Bazény s protiproudem si zvolte tehdy, když si chcete skvěle zaplavat. I když půjde o menší rozměry bazénu, protože větší by se vám na určené místo nevešel, protiproud dobře vynahradí chybějící délku. Jednoduše budete plavat dlouhou dobu, ale nebudete se muset otáčet. Zde záleží na výkonu protiproudu. Pro větší zábavu se instalují solární sprchy, masážní trysky a chrliče.

Vše potřebné v bazénovém setu

Hodláte si pořídit nový bazén, ale nechcete zkoumat, co vše dalšího potřebujete? Vyzkoušejte nejrůznější typy bazénových setů, kde budete mít to, co vyhovuje vašemu využívání. Plastové bazény v sadách obsahují například nerezové schůdky, pískovou filtraci, dvě vtokové trysky, velký skimmer a bude zrealizováno i kompletní zapojení technologie do pěti metrů od bazénu. Určitě se vyplatí využít speciální bazény akce, kdy uskutečníte objednávku, ke které získáte spoustu doplňků zdarma. Při objednání do konce června 2019 získáte ke každému setu dopravu zadarmo po celé České republice, kompletní vysavač bazénu DE LUX, tester bazénové vody, filtrační písek a tepelnou izolaci dna bazénu. Sady se však dají upravit i podle požadavků zákazníků.