kované ploty
Rodinný dům

Kované ploty s originálním vzhledem

Oplocení vašeho domu a pozemku plní nejen ochrannou funkci, ale také jde často o estetický dojem. Věříte, že vaše ploty a brány mohou vypadat jako dokonalé umělecké dílo? Inspirujte se kovanými produkty.

kované ploty

Návrh plotu podle vašich představ

Rozhodování o vzhledu plotu nemusí být zrovna jednoduché. Někdo preferuje dřevo, jiný plast, beton, ale mnoho lidí shání kované ploty, protože se mohou pochlubit dlouhou životností. Prakticky vydrží několik desetiletí, a to bez potřeby údržby, pokud se nijak nezanedbala správná povrchová úprava. Určitě bude dobrou volbou se zajímat u přímého výrobce, kde se klade důraz na kvalitu během výroby, ale také při realizaci. Není problém si nechat udělat plot či bránu na míru. Pokud nemáte žádnou představu, zdarma a nezávazně se pro vás zhotoví několik návrhů, ze kterých si jistě vyberete. Nabídka zahrnuje několik produktových řad. K dalším plusům patří, že se k vám nedovezou jen plotové části, ale služby zahrnují také kompletní namontování, dokonce i se stavební přípravou. Není problém nainstalovat též motorové pohony na brány, jestliže si je budete přát ovládat jinak než manuálně.

K originalitě hodně pomohou nápadité ozdoby a koncovky, které si libovolně vyberete. Před samotným realizováním se výběr upřesní podle použitých materiálů pro výplň. Ve vzorkové prodejně si můžete vše prohlédnout i osobně a prozkoumat i jiné varianty.

Několik variant kovaných plotů

Kované brány a ploty se navrhují v moderním designu, ale zároveň se přihlíží i k dostupné ceně pro většinu zákazníků. Pochopitelně si můžete vybrat jednodušší klasický vzhled, kdy se výplň kombinuje vodorovnými příčníky a a tyčemi z konstrukčních trubek o různém průměru. Kromě základních modelů existují vylepšené, které se odlišují svými spoji, které bývají například ručně nýtované. Jako výplň se používá čtyřhranná ocel o průřezu 12 a 14 mm v kombinaci s plochou ocelí.