Péče o zahradu

Umělý travní koberec a zelená jako trend letošního jara

Ačkoliv dnešní venkovní teploty nasvědčují spíše návratu zimy, všichni z nás tajně doufají v příchod teplého jarního počasí. S kvalitním travním kobercem navodíte jarní atmosféru také v zastřešeném balkónu.

Travní koberce navodí voňavou atmosféru jara

Travní koberec se v posledních letech stává velmi oblíbeným hitem především u těch zákazníků, kteří milují pohled na uklidňující zelenou barvu. V mnohých z nich pak může právě tento typ koberce vyvolat touhu po procházce bosou nohou po měkkém trávníku. Travní koberec je vhodným módním doplňkem, jak na zmíněné balkóny, tak terasy, dvorky a nejrůznější venkovní prostranství. Uplatnění nachází jak v soukromém sektoru, tak ve veřejných prostorách. Zahlédnout jej tak v brzké době můžete také na zahrádkách restaurací a kaváren. V menších prostorech poslouží také jako rohožka. K nepřehlédnutelným přednostem travního koberce patří především schopnost odvádět vodu. Díky tomu není jeho povrch kluzký. Pokud Vás představa o pořízení vlastního travního koberce skutečně zaujala, nahlédněte do portfolia společnosti Vopi, kde najdete hned několik typů.

Zelený koberec od Vopi

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi objevíte mimo jiné umělý travní koberec Masters. Na první pohled nepoznáte rozdíl mezi opravdovou trávou a jeho umělou napodobeninou. Výška vlasu u tohoto trávního koberce dosahuje 8 mm. O délce koberce rozhodujete Vy jako zákazník. Do Vopi se však vyplatí zavítat také v případě, že hledáte kusový zelený koberec. Pomocí snadno ovladatelného konfigurátoru lehce najdete moderní kusový koberec do Vašeho obývacího pokoje i do pokoje Vašich dětí.