sekání vysoké trávy
Péče o zahradu

Celoroční realizace a údržba zahrad na jedničku

Když vlastníte rodinný domek se zahradou, zůstává na vás rozhodnutí, jakým způsobem bude zahradní plocha vedena. Jestli jako užitková s možností pěstování ovoce a zeleniny, nebo okrasná. V současné době dává hodně lidí přednost okrasným zahradám. Je to pochopitelné, protože se jedná o méně náročnou údržbu. Každý nemá dostatek času na pěstování vlastní úrody a dá přednost tomu, že si ji raději koupí.

sekání vysoké trávy

Profesionální návrh okrasné zahrady

Vdechnout okrasné zahradě ducha vyžaduje cit pro správné uspořádání všeho, co k ní patří – dřeviny, jednoleté rostliny i trvalky a pečlivě posekaný anglický  trávník. Někdo si na to troufne sám, jiný raději využije odbornou pomoc profesionála, jenž přesně ví, co která zahrada potřebuje. 

Zahradní práce v Olomouckém kraji

Bc. Dušan Rozbroj se specializuje na realizaci zahrad včetně modelace terénu, sekání vysoké trávy i náletových dřevin. Jeho pole působnosti je v oblasti celého Olomouckého kraje. Pocházíte-li tedy z okolí Prostějova, Šternberku či Litovle, jistě nebude problémem se s Bc. Dušanem Rozbrojem domluvit na potřebných zahradních úpravách.

Odborné kácení stromů

Výhodou zajisté je, že ani na kácení stromů nemusíte být sami. Ostatně to není jednoduchá záležitost. Skolit vzrostlý strom je náročná činnost, k níž jsou nutné zkušenosti, aby nedošlo ke zbytečným škodám na majetku i na zdraví. Bc. Dušan Rozbroj se zabývá kácením stromů v oblasti mezi Olomoucí či Uničovem a jejich okolím. 

Atraktivita práce zahradního profesionála spočívá především v tom, že se o vaši zahradu v pravidelných intervalech postará. Je to velká úleva pro majitele rozlehlých ploch, o které již nemusejí sami pečovat – třeba kvůli vyššímu věku a nedostatku vlastních sil, nebo proto, že se věnují svému náročnému zaměstnání. Mít upravenou zahradu je přece snem mnoha jejich majitelů. Proč tedy nevyužít pomocnou ruku?