novostavby u Prahy
Rodinný dům

Pasivní rodinné domy u Prahy nabízejí příjemný život poblíž hlavního města

Bydlet lze různě – v panelovém nebo cihlovém domě v nájmu, či v bytě v osobním vlastnictví. Nebo také v rodinném domě se zahradou, což ocení hlavně ten, kdo chce mít okolo sebe více prostoru a možnost venkovního vyžití například na terase. Jestliže se nechcete vzdát výhod velkoměsta, pak stojí za to se podívat po nabídce developerů, kteří budují bydlení pro lidi v Praze. Jedním z nich je i Zelený Zlonín, asi 7 kilometrů od centra hlavního města.

novostavby u Prahy

Ideální bydlení pro ekologicky smýšlející jedince

V klidném prostředí obce Zelený Zlonín se bude postupně budovat více než 100 pasivních domů v atraktivním architektonickém designu. Využité budou unikátní stavební technologie a jejich noví majitelé se mohou zároveň těšit na aplikaci inteligentní domov, která jim zjednoduší jejich život. Pasivní rodinné domy u Prahy jsou ideálním bydlením pro každého, kterému není jedno jeho životní prostředí.

Proč si pořídit právě pasivní dům?

Pasivní domy mají bezesporu několik výhod, kvůli nimž si je lidé pořizují. Hlavní je určitě vyšší životní komfort a extrémně nízké náklady na vytápění s vysokou tepelnou pohodou v místnosti. Díky tomu lze v létě i v zimě zažívat uvnitř domu příjemné teploty. Uspořené finanční prostředky pak lze posléze využít jiným způsobem – například na atraktivní zahraniční dovolenou. Pasivní domy mají stálý přívod čerstvého vzduchu za pomoci řízeného větrání s rekuperací tepla, přičemž se však nikde netvoří průvan.

A takové bude i bydlení u Prahy v obci Zelený Zlonín, které nabízí spojení výhod rodinného domu a bydlení poblíž hlavního města. Nikdo se tak nemusí vzdát společenského a kulturního života, na který byl zvyklý po čas svého života. Zároveň si ale bude moci užívat všeho, co nabízí bydlení v rodinném domě v menší obci. Dopravní dostupnost Prahy je ideální jak vlastním automobilem, tak i veřejnou dopravou.