zahrady na klíč
Péče o zahradu

Sen o krásné zahradě vám splní zahradní architekti

Vlastníte dům s pozemkem a rádi byste na něm měli překrásnou zahradu, která bude odrazem vašeho životního stylu? Máte představu, jak by měla vypadat, ale netušíte, jak a kde začít? Nemusíte mít žádné zkušenosti, pokud získáte ty správné kontakty. Na koho? Na zahradního architekta, který společně s vámi vytvoří vaši zahradu snů.

Travní koberce

Zahrady na klíč: je to podobné jako se stavbou domu

Na stavbu domu si také každý z nás netroufne. Se zahradou je to stejné – i tady se vám nabízí tvorba zahrady na klíč. Zahradní architekti ze společnosti Zahrady Topol si dokáží pohrát s jakýmkoliv pozemkem a přetvořit ho v prostor, kde se můžete cítit skvěle. Společně s vámi připraví návrh, provedou realizaci a předají vám zahradu dle vašeho přání. 

Návrhy a realizace zahrady samozřejmě nemohou probíhat bez vašeho přičinění. Vy jste ti hlavní a máte poslední slovo. Architekti musí vzít v potaz vaše preference – zvážit dřeviny, které máte rádi, zakomponovat do zahrady vaše oblíbené květiny a keře, použité materiály na případné chodníčky a podobně. 

Návrhy a realizace zahrady

Travička jako na golfovém hřišti během 2 týdnů

Možná jste právě dokončili stavbu, kocháte se svým krásným novým domem, jen ta zelená plocha kolem pochopitelně chybí. Pokud toužíte po zeleném povrchu kolem vašeho domu v co nejkratší době, je na místě zvolit travní koberec. Travní koberce k vám firma přiveze v nařezaných pásech a profesionálně položí na jimi upravený pozemek. Už přibližně za dva týdny prorostou spáry mezi jednotlivými travnatými pásy a vy získáte krásný trávník jako na golfovém hřišti. 

Zahrady na klíč, travnaté koberce a také údržbu zahrady nabízí zahradní architektonická společnost Zahrady Topol, která působí ve východních Čechách (Hradec Králové, Pardubice) a v Praze. Díky více než 20 letým zkušenostem s navrhováním a realizací zahrad se jedná o profesionály, kteří si poradí s každým venkovním prostorem. Dejte svému pozemku krásnou podobu a i vy se v ní budete cítit jako znovuzrození.