Tipy a triky

Chybí vaší zahradě pořádný přístřešek? Vsaďte na hliníkovou pergolu

Zimní období se s námi velmi brzy rozloučí a nahradí jej mnohem teplejší jarní dny. Přesně proto nastává ideální okamžik na přípravu vašich pozemků i zahrad. Mezi jedny z nejdůležitějších oblastí patří pergola a přístřešek na auto. Jak na ně? 

Odolné materiály 

Nejdříve je nutné si uvědomit, že pokud toužíte po dlouhodobém klidu a bezpečí, musíte vsadit na solidní materiály. Přístřešek na auta totiž chrání drahé vozidlo, zatímco pergola zase vaši rodinu. V posledních letech roste popularita hliníkového řešení, které se chlubí desítkami a desítkami let mechanické i chemické odolnosti, bezúdržbové životnosti a moderním vzhledem. Tato varianta hravě přežije i ty nejhorší deště, vichřice a nánosy sněhu. 

Podstatným benefitem je i možnost instalace šikovných doplňků, mezi něž se řadí třeba nastavitelné lamelové zastřešení. S jeho pomocí dokážete regulovat stín a chlad přesně podle denní doby a vašich potřeb. Za zmínku stojí i posuvné zasklení nebo romantické osvětlení v podobě LED pásků. 

Získejte inspiraci 

Konečné rozměry, vzhled i design záleží samozřejmě na vašich preferencích a zkušenostech zvolených řemeslníků. Mezi vyhlášené poskytovatele patří například společnost pod odkazem pergola Brno. Daní profesionálové se specializují na zimní zahrady, pergoly, přístřešky a moderní garáže. 

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov, a tak navštivte internetové stránky pod vloženým odkazem. Ihned se před vámi objeví fotografie z uskutečněných projektů, tudíž budete ihned vědět, jaké služby si můžete dopřát. V současné době se dočkáte slev v řádech několika desítek procent a montážních prací zcela zdarma. Stačí si pouze vybrat ideální variantu, použít některý z uvedených kontaktů a domluvit si podrobnosti. Užijte si teplé měsíce v klidu a pohodě.