Rodinný dům Tipy a triky

Dokončujete právě výstavbu své domácnosti? Víme, jaké prvky nesmíte podcenit

Každý z nás sní o opravdu perfektně vybavené domácnosti bez kompromisů. Abyste dosáhli takového cíle, musíte nejdříve vyřešit celou řadu důležitých maličkostí. Na co rozhodně nesmíte zapomínat?

V létě se neobejdete bez pergoly

Přesně v tuto chvíli přichází velmi oblíbené letní období, během něhož si lidé nechávají vytvořit bioklimatickou pergolu. Ta se od normální hliníkové pergoly liší dvěma podstatnými rozdíly – má otočné lamely (takže si je nastavíte dle aktuální polohy Slunce) a také disponuje perfektním odvodňovacím systémem (ten lze napojit na vaši zahrádku či skleník).

A co by to bylo za pergolu, kdyby neměla spolehlivé stínící rolety do pergoly? Další možností jsou samozřejmě i venkovní žaluziescreenové rolety, případně venkovní rolety. Stínění je zkrátka velmi důležitou součástí pohodlí.

Dveře, díky kterým ušetříte za vytápění

Nyní se přesuňme k neprávem přehlížené oblasti, jíž jsou vchodové dveře. Nezapomeňte ani na solidní garážová vrata. Zvolte si takové řešení, které disponuje izolační deskou. Díky tomu snadno ušetříte klidně i tisíce korun ročně za vytápění. Podnikatelé musí podobným způsobem zvolit správná průmyslová vrata, stejně jako vjezdovou bránu.

Vyjmenovat všechny důležité součásti zbrusu nového domova by vydalo na samotnou knihu. Chcete mít dokonalý přehled, a ještě zjistit, kdo vám veškeré vychytávky vyrobí i nainstaluje?

Pak se mrkněte na internetové stránky populární společnosti Bubík vrata. Ta už více než dvacet sedm dlouhých let pomáhá majitelům domů i firem se zabezpečením, úsporami i dosažením krásného designu.

Po rozkliknutí jednotlivých kategorií se před vámi ukážou fotografie, díky nimž ihned získáte potřebnou inspiraci. Poté si stačí dohodnout detaily a pustit se do práce.