Rodinný dům

Rodinný dům bez odpovídající pojistky je velkým rizikem

Mít vlastní nemovitost, to je dnes splněný sen mnoha lidí. Když už ale jednou něco vlastníme, je také namístě vše řádně zabezpečit – samozřejmě nejen proti nenechavcům, ale naprosto komplexně. Přemýšlet o pojištění je zcela namístě. 

Rozhodnutí sice nelze uspěchat a je třeba brát na zřetel mnohé detaily, ale také není radno zbytečně váhat nad nabídkami, dokud ještě jsou k dispozici. Rodinný domek se totiž může stát terčem živlů stejně jako zlodějů. 

Celá smlouva bude vyřízená během pár minut 

Stačí jediné – do příslušné kolonky vyplníte, kolik metrů čtverečních obýváte. A pak už jen základní kontaktní údaje, až tak je celá záležitost dnes usnadněna. Pojištění rodinného domu je proto oblíbenou položkou, která nabízí ještě občanskou odpovědnost pro každého za jednu cenu. 

Pojištění rodinného domu

Tudíž, jinak řečeno, je to vlastně balíček dva v jednom! Kryti budete před řadou rizik, mezi které patří třeba případný úder blesku, ale i požár, výbuch a působení srážkové vody. Škody může napáchat i padající strom, výjimečně také zemětřesení. A bohužel, v našich zeměpisných šířkách jsou častější také záplavy. S touto pojistkou jste ale chráněni zcela komplexně, strach tedy vůbec není namístě!

 Pojistné můžete platit klidně i měsíčně

Toto pojištění nabízí samozřejmě i možnost vybrat si frekvenci placení pojistného – měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo jednou ročně, to vše podle aktuální potřeby a přání klienta. Pokud si chcete jen ověřit, o jaké částky by přesně šlo, je zde k dispozici kalkulačka pro pojištění domu. Díky ní budete vědět víc už za pár okamžiků.

kalkulačka pro pojištění domu

A konkrétní čísla rozhodují takřka o všem, alespoň v naší společnosti to platí zcela beze zbytku. Pojistné se nebude měnit, vypočítá se také velice snadným postupem, který bude všem hned srozumitelný.