trampolína
Děti Tipy a triky

Hopsání bez obav s moderní trampolínou

Velké trampolíny zažívají obrovský boom! Nechybí na žádné zahradě či dětském hřišti, kde na nich aktivně hopsají děti a občas i dospělí. Chcete se také vrátit do dětských let nebo pořídit zábavný prvek pro ratolesti? Investujte do trampolíny, která je bezpečná, efektivní a nikdy neomrzí! Přesně takové trampolíny vznikly na základě novozélandské technologie, která zaručuje maximální zabezpečení pro všechny hopsalíny.

Dokonalá v každém detailu

Trampolína představuje svou novou podobu. Klasické pružiny nahrazují laminátové pruty a rám najdete tam, kde na něj není možné spadnout a ublížit si. Špičkovou technologii doplňují kvalitní materiály odolné vůči počasí i tlakům a dlouhodobému užívání. Konstrukci jednoduše spojíte s ochrannou sítí a budete tak po celou dobu v klidu a pohodě, že se vašim dětem nic nestane. Ochranná síť navíc zaručuje, že vaše děti nevypadnou během her, nijak si neublíží a zároveň nebudou omezeni v pohybu. O bezpečí je naprosto postaráno! Jak se vám líbí nová trampolína? Překvapí vás nejen svým designem, ale zejména příjemnou cenou.

Vyberte si velikost i příslušenství

Už dávno neplatí, že by trampolína musela být nutně kulatého vzhledu. Nyní můžete pořídit i praktické oválné modely, na kterých se vyřádí více dětí najednou, a nemusíte mít strach, že by si skákaly po hlavách. Podložka trampolínky je kombinována s měkkými okraji, které s přesností absorbují energii pohybu a tlumí nárazy.

Díky širokému výběru modelů si určitě najdete vhodnou variantu pro menší zahrádku i více dětí. Ač se může zdát hopsání velmi jednoduché, má mnoho pozitivních účinků na tělo i mysl. Zpevňuje totiž střed těla, zlepšuje koordinaci pohybu a trénuje náročné prvky gymnastiky. Jedním si ale můžete být jisti – trampolína bude těšit děti jakéhokoliv věku a určitě přistihnete i sami sebe, že byste si rádi potrénovali tělo.