Zahradní domky Herold
Děti

Dřevěné domky – na zahradní náčiní i pro zábavu

Také přemýšlíte, kam uschovat všechno potřebné vybavení na zahradu? Kam uskladnit květináče, sezónní herní prvky či sekačku? Pokud nevlastníte prostornou garáž či sklep, neobejdete se bez zahradního domku. Ten může být dřevěný, popřípadě plastový a nabídne vám spoustu místa pro zahradní vybavení i nutné nářadí. Uskladnění v domku je bezpečné a přitom efektivní, protože máte vše po ruce. Záleží tedy pouze na vás, jak velký domek na zahradu pořídíte a jak jeho výhody využijete. Kromě zahradního domečku oceníte rovněž další dřevěné prvky vhodné pro ostatní členy rodiny. Děti budou nadšené třeba z hřiště, rády využijí skluzavky, popřípadě dětské domečky, kde vznikají nové příběhy.

Dřevěný domek pro rozvoj dětské fantazie

Dětský domeček v podobě holé stavby ze dřeva odpovídá všem normám a certifikacím. Pouze dětská fantazie dokáže pracovat tak, že z domku je rázem nedobytný hrad či prodejna oblíbené letní zmrzliny. Pokud máte doma malého raubíře, pak zvažte pořízení třeba pískoviště nebo houpačky. Zahradní domky Herold mají mnoho podob. Může to být verze určená na nářadí a koncipována tak, že do něj pohodlně uskladníte veškeré vybavení. Stejně tak to může být altán a pergola, popřípadě přístřešek pro vozidla. Co rozhodně oceníte, jsou luxusní domky navržené podle posledních trendů a odpovídající na individuální požadavky náročných zákazníků.

Důraz na detail

Luxusní domky jsou vyrobeny z ošetřeného dřeva a slibují jednoduchou montáž i údržbu. Investice do takového domku se vám prakticky ihned vrátí. Získáte totiž skvělý prvek na zahradu, kde budete rádi trávit čas s rodinou a přáteli. Domky ze dřeva jsou unikátní nejen svou vizuální podobou, která je originální a často nápaditá, ale též provedením s důrazem na detail. Prostorná okna, velké dveře a dostatek obytné plochy dělají z domku báječný zahradní doplněk. Domek vynikne na vaší zahradě i mezi stromy.