moderní roubenky
Rodinný dům

Moderní roubené domy do tradičního prostředí

Když člověk vystuduje, jako první následně řeší samostatné bydlení. Začíná to možná sdíleným bydlením a pak společným se životním partnerem. Někomu vyhovuje spíše pohodlný život v bytě bez dalších starostí, jiný touží po vlastním domě s prostornou zahradou. Od snu je pak již jen malý krůček k tomu, aby se proměnil ve skutečnost a vy se mohli do své zhmotněné představy nastěhovat.

Atraktivní a ekologické bydlení

Líbí se vám moderní dřevostavby? Jejich koupě je jedna z možností, jak bydlet ve svém. Moderní roubené – domy jsou takovou třešničkou na dortu. Zcela určitě se hodí do míst, kde jsou dřevěné domy tradiční zástavbou – tedy na vesnicích v horských oblastech. Moderní roubenky splňují veškeré nároky současného člověka na bydlení – komfort, kvalitní bydlení i estetický vzhled. Roubenka je skutečně na pohled velmi atraktivní stavbou. Dřevo jako přírodní materiál je pro stavbu domů ideální. Nejčastěji se využívá kvalitní dřevo smrkové nebo jedlové. Nové technologie výstavby dřevěných domů a jejich zateplení snižují náklady na vytápění a tyto stavby se právem řadí k těm ekologickým, které přispívají ke zlepšení životního prostředí.

3D vizualizace vám přiblíží projekt dřevostavby

Tradiční postupy využívají také moderní – roubenky, kdy střecha stojí na vysazených a zdobených stropních trámech. Díky tomu vyniká krása celé konstrukce a taková dřevěná stavba zaručuje kompaktnost. Než si necháte dřevostavbu na klíč postavit, určitě využijte 3D vizualizaci. Takto je možné totiž poměrně snadno zjistit, jestli se vám navržená stavba líbí a co byste na ní případně chtěli změnit. Nevadí, že máte již hotový projekt na zděný dům. Bartoš Dřevostavby vám tento projekt pomůže přeměnit na projekt dřevostavby. Firma má bohaté zkušenosti s výstavbou dřevěných budov už od roku 1995, kdy se této činnosti věnuje.