Rodinný dům

Kdo zvládá prodej realit na severní Moravě nejlépe?

Není pochyb o tom, že daleko lépe než soukromí prodejci si vedou realitní kanceláře. Pokud ještě váháte, zda se na nějakou obrátit, přestaňte s tím a rovnou zvedejte telefon. Prodáte rychleji, za lepší cenu, a především bez starostí.

Na lokalitu celé severní Moravy se zaměřuje realitní sítě RE/MAX. Působí po celé ČR a své kanceláře má právě i na Moravě. V každé z nich sedí specialisté zaměření na konkrétní danou oblast, kteří mají vše v malíčku.

Odborníci vědí, jak se pohybují ceny v dané lokalitě

Potřebujete vyřešit prodej realit v Havířově? Pak je opravdu zbytečné se dívat na to, za kolik se prodávají domy v Praze. Cenu musíte nastavit podle stavu konkrétní nemovitosti a také dle typických cen pro danou lokalitu. Realitní makléři vědí, v jakých mezích se částky pohybují. Poradí vám, kolik si za nemovitost říct, aby cena nebyla ani přemrštěná, ani příliš nízká. Chcete přece dům prodat, zároveň by byla hloupost se ošidit.

Prezentujte svou nemovitost v tom nejlepším světle

Realitní makléři mají v rukávu různé triky. Vědí, jak dům představit v tom nejlepším světle – a častokrát doslova. Na fotografování si přivedou profesionálního fotografa s osvětlovacím zařízením. Ještě předtím však interiér naaranžují, tomu se říká homestaging. Poměrně běžné bývá i zhotovení videa, které na realitním portálu přece jenom zaujme lépe než fotografie. Z videa si dispozice domu lépe představíte.

Vaši parťáci od začátku až do konce

Realitní kancelář se postará o všechno od zhotovení inzerátu až po prohlídky, bude stát po vašem boku, vyřeší za vás kupní smlouvu. Vy se mezitím budete věnovat tomu, co vás doopravdy baví. Obraťte se na realitní kancelář Karviná, kde vám nabídnou pomocnou ruku, nebo na jinou lokální pobočku sítě RE/MAX. Stejně výhodné je obrátit se na ně v případě, kdy sháníte nemovitost ke koupi.