fotopasti na ochranu majetku
Rodinný dům

Ochraňte svůj majetek s pomocí fotopasti

Rádi byste nechali střežit svůj majetek, zatímco nejste v jeho blízkosti? V tom případě je pro vás řešením speciální fotopast na ochranu majetku. Víte, jak takové zařízení funguje?

Fotopast nebo kamerový systém

Váš majetek pochopitelně rovněž ochrání i propracovaný kamerový systém. Bohužel se však pořizovací cena takového zařízení vyšplhá mnohem výš než cena fotopasti na ochranu majetku. I z toho důvodu k tomuto řešení přistupují mnohé obce a města. Průměrně lze totiž klasickou fotopast pořídit zhruba za 3 000 Kč.

Vybírejte podle vlastností

Na trhu pochopitelně najdeme nepřeberné množství jednotlivých typů fotopastí. Pokud máte rádi technologické modely, sáhněte po fotopastech značky FORESTCAM. Tato značka navíc disponuje i nejmenší fotopastí na trhu. Jedná se o model Tiny, který není větší než vaše dlaň. Jedná se tak o ideální řešení, pokud fotopast potřebujete schovat před zraky nenechavců.

Popisované fotopasti dokáží zaznamenat osobu až do vzdálenosti 20 metrů. Následně jsou schopné vytvořit kvalitní snímek nebo video, dokonce i doplněné o zvukovou stopu. Přes noc je poté fotopast schopna rozeznat pohyb do vzdálenosti 10 metrů, přičemž v této době pořizuje pouze černobílé snímky.

Jak je na tom provoz fotopasti

Fotopast nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Pro svůj provoz si vystačí s tužkovými bateriemi typu AA, které jsou k dostání prakticky ve všech obchodech. Všechny pořízené snímky se přitom ukládají na vloženou SD kartu. Jakmile si budete chtít snímky prohlédnout, jednoduše stačí SD kartu vyjmout a připojit ji do svého počítače.

Nebo si můžete pořídit fotopast vybavenou WiFi připojením. Díky tomu se na fotopast v její blízkosti jednoduše připojíte a snímky si můžete zobrazit ve svém telefonu bez nutnosti se zařízením manipulovat.

Více informací o fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz.