slunečník
Posezení

Party může začít

Chystáte zahradní party? Gril už má ideální teplotu, máte naložené maso, vyuzené klobásy a vychlazenou basu piv? Skvělé! Snad máte i dostatečně velký stůl, kam všechny ty dobroty umístíte, a také pohodlné posezení pro všechny účastníky. Počítáte jistě také s tím, že slunce není vždy vítaným hostem a bude se hodit slunečník nebo jiná praktická clona. Jestliže jste na příslušenství okolo příliš nemysleli a jen tak improvizovali, vaši zahradní oslavu to jistě nezkazí. Přece jen byste se ale na té další mohli blýsknout a nabídnout přátelům dokonalou idylku se vším všudy, co říkáte?

polstry

Vše na jednom místě

Dětem uděláte radost novou stylovou houpačkou a dospělým zase pohodlným zahradním nábytkem s ještě pohodlnějšími polstry a sedáky. Slunečníky seženete ve všech velikostech, můžete je skládat, naklánět nebo pořádně ukotvit celou řadou soklů a zemních kotev. Držák na nápoje s úchytem na slunečník jen doplní skvělou atmosféru. Anebo využijte skvělých cen a pořiďte si konečně velký slunečník, pod který se schová celá vaše rodina!

Před koupí sedáků a polstrů, které se rovněž nabízí v mnoha variantách, barvách a tvarech, si vybrané zboží v klidu a pohodlí můžete prohlédnout v prodejně se vzorky. Výhodou je možnost zakoupení zahradního nábytku jak po kusech, tak celých zahradních sadách, přičemž si sami zvolíte materiál, který vám nejvíce vyhovuje či se hodí na vaši zahrádku. V altánech se krásně vyjímá dřevěný nábytek, u bazénu oceníte stabilní hliníkové nebo ratanové lehátko. Vždy záleží jen na vašich potřebách a prioritách.

Zahrada v obměnách

Prodejny s dlouhou tradicí přesně ví, jaké zboží jejich klienti vyžadují. Jejich sortiment je nejen pestrý, ale především kvalitní a se zárukou dlouhé životnosti. Veškerý zahradní nábytek lze pohodlně umývat, polstrování drží na svém místě díky promyšlenému systému uchycení. Mnoho zákazníků kupuje zboží v období slev. Často si koupí dva různé modely či vzory daného kusu, aby se jejich zahrada, balkón i altán mohly proměňovat do různých stylů.