Fóliovníky
Péče o zahradu

Praktické zastřešení pro vaše hobby i podnikání

Patříte mezi fanoušky zahradničení, anebo jen potřebujete rychle a efektivně zastřešit větší plochu? Máme pro vás řešení! Vyzkoušejte moderní fóliovníky a skladové haly fungující jako sklad zemědělské techniky či vybavení pro zvířata. Profesionálové z oboru váš původní fóliovník opraví a vylepší třeba o zahradnické stoly či mostové závlahy. Obraťte se na odborníky, kteří jsou připraveni postavit se každému požadavku náročných zákazníků i připravit ekonomicky výhodné varianty zastřešení.

Typy fóliovníků podle vašich představ

Fóliovníky pořídíte hned v několika podobách. V zahradnické branži je značně populární fóliovník s rovnými bloky tvořený oblouky z ocelových trubek. Tato varianta je finančně dostupná, konstrukce pevná a odolná a zároveň nenáročná na montáž. Investujete-li do fóliovníku, snížíte náklady na vytápění až o polovinu. Všechny možnosti výstavby kombinují kvalitní fólie s životností nejméně 4 až 5 let, ve skutečnosti ale výrazně vyšší. Součástí stavby je také ventilace, která může být umístěna po bocích a čelo s vchodem tvořeným odolným polykarbonátem.

Levné fóliovníky představují chytré, levné a mimořádně výhodné řešení pro zahrádkáře i drobné pěstitele. Samotná výstavba je otázkou domluvy s odborníky, kteří zabetonují patky konstrukce a poskytnou poradenství o výběru nejvhodnějších materiálů. Svůj nový fóliovník nezapomeňte vybavit o teplovzdušné kotle, s jejichž výběrem i montáží vám vyberou odborníci s letitými zkušenostmi.

Ušetřit a přitom neslevovat z nároků

Potřebujete rychle vyřešit otázku skladování, máte omezený rozpočet a zároveň nemůžete čekat na výstavbu zděné stavby? Pak je řešení velmi jednoduché – vyzkoušejte skladové haly! Konstrukce skladiště kombinuje masivní ocelový profil, trubky a krycí fólii. Výsledkem je kvalitní skladovací hala s dostatečným úložným prostorem pro vybavení či stroje. Potřebujete-li skladovat seno a další potřeby pro chov, zajímejte se o seníky. Individuální přístup odpovídá požadavkům zákazníků tak, aby vám odpadly zbytečné starosti a bylo zajištěno větrání i dostatek místa. Pro dodatečnou ochranu seníků pořiďte dešťové kryty uchycené pomocí betonových pacek.