nátěry fasád
Rodinný dům

Nové nátěry fasád prodlouží jejich životnost

Každý preferuje, když dům vypadá stále jako nový, ale stále se měnící podnebí dovede s pěkným vzhledem během několika let dost zatočit. K nejvíce poškozeným patří právě omítky, které se takto ničí a následně zvětrávají. 

nátěry fasád

Čištění a mytí fasád profesionálně

Znovu vám vaše fasáda domu připadá dost oprýskaná a vybledlá? Čištění a nátěry střech či fasád pomohou prodloužit jejich životnost. Stačí se domluvit s profesionální firmou, která se zabývá podobnými úpravami u všech bytových, rodinných a panelových domů. Nátěry fasád v Ostravě a jiných městech si lze nechat opatřit i pěkným barevným designem.

K natírání fasád se používá naprosto moderní airless technologie, tedy bezvzduchová. V porovnání s nástřikem stlačeným vzduchem se minimalizuje ukapávání barvy, čímž se zvyšuje kvalita, avšak rovněž rychlost samotného nástřiku. Pomocí této technologie se snadněji natírají dokonce i velké plochy v dost krátkém čase. Celý panelový dům bude mít nový kabátek velice brzy, navíc vás potěší mnohokrát nižší spotřeba barvy, protože ušetříte značné finanční prostředky. Používají se jenom kvalitní barvy s odolnými pigmenty. 

Nátěry fasád v Ostravě a v Plzni

Bydlíte-li v Plzni nebo v Ostravě, ale i v blízkém okolí, můžete si sjednat firmu, která se za svou práci nestydí a poskytne vám záruku až na pět let. Pokud se objednáte, lze se domluvit na realizaci po celé České republice a na Slovensku, ochotně přijedou kamkoliv. Zajímají vás například nátěry fasád Plzeň? Cenovou nabídku získáte zdarma. Takto budete předem vědět, jaké finanční vydání vás čeká za dojednané činnosti. Nezáleží na druhu domu. Ať už jde o malé nebo vysoké stavby, vždy se realizace obejde bez lešení. Pro práci se používají jen vysokozdvižné plošiny a horolezecká technika, tudíž se dá lehce dostat i na jinak nepřístupná místa.