Rodinný dům Tipy a triky

Chalupaření má v Česku dlouhou tradici

V posledních letech zažívají chalupy obrovský boom. Zejména lidé žijící v bytech touží po vlastním kousku zahrady, kde mohou pěstovat vlastní zeleninu a nechat vyrůst zdravé ovocné stromy. To ale neznamená, že by snad majitelé rodinných domků pohrdli třeba dovolenou na chalupě s tou správnou venkovskou atmosférou. Takové zážitky vás čekají v oblasti Třeboňsko, kde na vás čeká panenská příroda, klidné vody tamních rybníků a samozřejmě též dokonalá atmosféra ubytování.

Navštivte Třeboň

Jestliže hledáte ubytování Třeboňsko, nabízí se mnoho různých variant od luxusních hotelů a apartmánů až po tradiční bydlení na chalupách. Jen si to představte, jak úžasnou dovolenou si užijete na chaloupce s dětmi či přáteli. Ranní kávu si užijete s prvními slunečními paprsky na verandě, oběd pod rozkvetlou třešní a večer bude slyšet jen praskání ohně na zahradě. Prodloužený víkend či týdenní letní dovolená s rodinou v typické chalupě je velkým trendem, protože stojí výrazně méně a i když nenabízí takový luxus, jako resorty a moderní hotely v centru města, stále má něco do sebe. Chalupy Třeboňsko nabízejí možnost užít si přírodu plnými doušky. Vraťte se k našim chalupářským kořenům, jež mají v České republice letitou tradici, a zkuste si místo kupovaného ovoce utrhnout vlastní hrušky, posbírat domácí jahody a maliny nebo upéct buchty v dobovém nádobí.

Vyberte si termín a můžete vyrazit

Právě teď máte nejvyšší čas rozhodnout se, kdy a kde strávíte dovolenou. Vyrazit můžete už v jarních měsících, užít si letní pohodu na Třeboňsku nebo si prodloužit léto v hřejivém září či říjnu a vychutnat si procházky okolo rybníků. Věřte, že na takovou tuzemskou dovolenou v nejkrásnější oblasti republiky budete s nadšením vzpomínat a to nejen vy, ale také vaše děti nebo přátelé. Zatopte si v kachlových kamnech, otevřete okna dokořán čerstvému vzduchu z okolní přírody, lesů a luk a zažijte jihočeskou pohodu.