Křovinořezy Husqvarna
Péče o zahradu

Usnadnění práce na zahradě

Kdo by si nepřál ulehčit práci na zahradě, která vyžaduje skoro celoročně pravidelnou péči? Současná doba přináší spoustu možností, jak se tolik nenamáhat a zbytečně neztrácet příliš času upravováním zahradních ploch.

Křovinořezy Husqvarna

Tráva pod vaší kontrolou

Ano, tráva v hlavní sezóně roste skutečně dost, vlastně se vaše robotické sekačky Husqvarna moc nezastaví, ale to nevadí, když obsahují hodně výkonné motory a ovládají se velice snadno. V dobách, kdy se sekalo kosou, se vám o tom mohlo jenom zdát, ale v současnosti není problém si nastavit výšku sečení podle momentální potřeby. Sekačky seženete v několika variantách. Na větší plochy se doporučuje robustní sekačka s velkou šířkou sekacího záběru. Ostré nože budou kmitat po celou dobu, protože se vyrobily z odolných materiálů ve výborné kvalitě. Připravený koš se postará o zachycování nejen trávy, ale také větviček a listí.

Aku výrobky Husqvarna si zvolte, pokud vám záleží na ochraně životního prostředí. Dobíjecí článek má takovou kapacitu, aby se vyrovnal využití na jednu nádrž s benzínem. Akumulátorové nářadí je lehčí, lépe se s ním manipuluje, stanete se nezávislými na zdroji připojení pomocí prodlužovacích kabelů, rovněž vynecháte plnění benzínem. Okolí nebude obtěžováno žádnými výfukovými plyny nebo hlukem.

Pravidelná péče o keře a stromy

Stromy a keře potřebují pravidelné prořezávání, což vám usnadní křovinořezy a řetězové pily Husqvarna. Různé modely pil zvládnou profesionální těžbu dřeva, ale také běžné zpracování dřeva na zimní období. Přímo v lese můžete krátit kmeny, kácet stromy nebo dořezávat silné větve. Křovinořezy Husqvarna patří se svým ergonomickým tvarem ke strojům, které zvládnou i dlouhý provoz. Bezpečnost obsluhy zajišťuje ochranný kryt, který dovede odvádět pryč drobnější kamínky, malé větvičky a posečenou trávu. Pokud dojde k nevhodnému zacházení, automaticky se vypne hlavní rotační hlavice.