Tipy a triky

Sítě proti hmyzu

Bydlíte v domě, který se každé léto přehřívá a vy si už nevíte co počít, protože při zavřeném okně se nedá spát? Chtěli byste ochránit děti před nočním útokem komáru? Chtěli byste si pořídit síť proti hmyzu, ale neumíte si představit, jak by právě na vašem okně vypadala, tak nevkusná věc! Buďte bez obav a čtěte dál.

Proč si vlastně pořídit sít proti hmyzu?

Síť proti hmyzu je ideální volbou pro ty z nás, kteří by se rádi vyspali u otevřeného okna, ale trápí je komáři a podobný hmyz. Pokud nemáte zrovna klimatizaci, tak je síť proti hmyzu tou nejlepší volbou.

Hlavní výhodou sítě proti komárům je to, že si do místnosti, kde spíte vy nebo vaše děti nemusíte pouštět žádnou chemii a jedy, které by komáry zlikvidovaly. Síť proto hmyzu je šetrný způsob jak si zajistit pohodový, ničím nerušený spánek.

Hledáte informace o sklolaminatové septiky?

Jak vypadají sítě proti hmyzu?

Nutno dodat, že již dávno nejde o sterilní bílou síťku, která na oknech a dveřích působila jako pěst na oko. Dnešní sítě proti hmyzu, jsou již vyráběny podle nejnovějších trendů. Mohou být buď barevně provedené tak, aby byly téměř neviditelné nebo barevně doladěny podle vašich představ.

Obecně se dají sítě proti hmyzu rozdělit do dvou skupin.

Sítě proti hmyzu na suchý zip

Hlavní výhoda tohoto typu síti proti hmyzu je snadná instalace. Zabudování a údržbu sítě zvládne snad každý, protože stačí síť umístit pomocí suchého zipu do rámu a to bez vrtání a podobně. Když pak dojde k tomu, že chcete sít sundat protože ji nepotřebujete, stačí ji jen odlepit ze zipu a máte hotovo.

Vyberte si hezké obrazy na stenu.

Sítě proti hmyzu v podobě klasické mřížky

V tomto případě již budete potřebovat minimum zručností, ovšem skutečně nejde o nijak složitý zákrok. Hlavní výhodou sieťky na plastové okná je, že jsou pevné, takže jsou mnohdy využity na místech, kde hrozí, že vám do domů vletí rovnou nějaký pták.