Dřevoplast kolem bazénů
Bazén

WPC terasy – moderní prvek pro luxusní domov

Komfort, nadčasový design a zároveň dostupná cena – to jsou tři atributy, které v sobě snoubí moderní wpc terasy. Tato terasová prkna se hodí do externích prostor i okolo bazénu či na verandu. Na uplatnění u vás doma nebudou dlouho čekat. Mezi nesporné výhody patří prkna v mnoha barevných provedeních, barevná stálost, odolnost i jednoduchá údržba.

Dřevoplast kolem bazénů

Dřevoplast terasa za 25 let záruky hovoří za vše

WPC terasy vyráběné v Německu dle nejvyšších standardů převyšují kvalitu jiných tuzemských výrobců. Na trhu najdete hned několik dodavatelů WPC prken, ovšem moderní bambusové řešení nabízí pouze firma s 25 letou zárukou a letitými zkušenostmi. Firma zastřešuje montáže teras na klíč tak, aby terasy byly následně beznákladové a ušetřily vám tak maximum času. I přesto, že se nejedná o zcela přírodní materiál, design odpovídá nejvěrnějšímu podání dřeva s hlubokou texturou dřeva. Díky certifikátům jsou podlahy nezávadné, recyklovatelné a velmi šetrné k přírodě. Navíc si je můžete vybírat z různých dřevin, od exotických dekorů až po severské detailně propracované struktury. Životnost prken dosahuje až padesáti let, což je při nulové bezúdržbovosti naprosto fantastická investice. Dřevoplast terasa se hodí nejen na verandy, balkony a samotné terasy, ale také namísto chodníků, cestiček či jako vkusná dekorace okolo bazénů.

Dřevoplast kolem bazénů a vířivek

Terasová prkna jsou ošetřena tak, že dokáží odolat i proměnlivému počasí venku. Proto jsou ideální variantou jako pokládka okolo bazénů, vířivek či hřišť dětí. Dřevoplast kolem bazénů slibuje pohodlí bez případných třísek. Bazénová prkna jsou ošetřena speciální protiskluzovou vrstvou. Oproti klasické dlažbě se nemusíte obávat rozpálené pokládky, která by pálila do chodidel. Domluvte si schůzku s technikem a vyberte si nejbližší možný termín pro realizaci nových terasových prken.