zahrady na klíč
Péče o zahradu

Zahrada podle vašich představ

Už dlouho jste neměli čas na vaši zahradu a pohled do ní vás doslova omráčil? Ano, příroda umí dělat divy, ale plevel si vždy najde způsob, aby vám místo krásného místa vznikl nevábně vypadající kout. Ovšem i ten se může proměnit v oázu klidu, když vás zaujmou návrhy a realizace zahrad od odborníků. 

zahrady na klíč

Zahrady na klíč s pomocí architektů

Pokud chcete, aby vaše zahrada vypadala pěkně a originálně, obraťte se na firmu, kde vám vytvoří originální projekty včetně realizace. Zahrady Topol se přizpůsobí vašim individuálním požadavkům, ať už vám jde o soukromý pozemek, firemní nebo o veřejný prostor. Záleží na vašem přání, například se rozhodnete, jaké oblíbené okrasné či užitkové rostliny by neměly chybět, zda si přejete kameny a jiné přírodní materiály, skalku, jezírko, ovocné stromy, živé ploty a mnoho jiného. Každá vaše připomínka může být zahrnuta do zahrady na klíč, která se vám před samotnou realizací představí na architektonickém návrhu. Práce se ujmou zkušení zahradní architekti, kteří rozumí svému oboru a rádi vám i dobře poradí. Stačí několik dní a spatříte na vašem pozemku lepší variantu populární odpočinkové zóny. Návrhy a realizace zahrad se uskutečňují hlavně v Hradci Králové, v Pardubicích a okolí. 

Zelená oáza pro vaše oči

Líbí se vám dívat na šedivé nebo jinak nevýrazné okolí? Zelená dělá lidským očím dobře, proč se nezaměřit na travní koberce, které se rychle pokládají a jsou efektivní? Travní koberce se pěstují u výrobce a po objednání se strojně sloupnou s vrstvou okolo 1,5 cm zeminy na pásy o délce dva metry čtvereční. Dovezou se na vaši zahradu, kde se profesionálně položí a přibližně do dvou týdnů pásy srostou, drny prokoření a nic nebrání v obvyklém používání. Nezapomeňte, že pravidelná údržba zahrady je nutností, aby rostliny nepřerostly, trávníky nezplstnatěly a neobjevilo se mnoho škůdců.