Tipy a triky

Máte pojištěný domov? Víte, jakou pojistku se hodí mít?

Pojištění domu

Také jste někdy uvažovali nad tím, že je třeba udělat revizi vašich pojistek? Máte základ, který patří k naprosto nezbytným pojistkám, a který vám zajistí klidné spaní? Pojďme se podívat na zoubek pojistkám našich domovů. 

Dům a domácnost

Pokud tuto pojistku dosud nemáte, zbystřete. V tom případě nejste nijak chráněni v případě, že by někdo vaši nemovitost poškodil a vykradl vám byt. Bohužel nejste ani nijak chráněni před živelnými událostmi, a tak si v případě neočekávané události budete muset hradit všechno ze svých úspor.

Pojištění domu a domácnosti

Pojištění domu a domácnosti je potřebné minimum, které by měl mít sjednáno skutečně každý z nás. Je jedno, zda bydlíte ve vlastním nebo jste v nájmu. Být v nepříjemné situaci, a ještě bez podpory pojišťovny, to dnes nechce nikdo z nás. Platí, že mít dobré pojištění je jako mít ten nejlepší polštář. 

Kde si pojistku sjednat?

Také zrovna neprahnete po možnosti sjednávat si pojistku na pobočce, kde jste vystaveni nejen dnešní složité hygienické situaci, ale také mnohdy velmi nepříjemným úředníkům? Pojištění majetku online je skvělá možnost, jak svůj majetek dobře chránit. Pro jeho sjednání potřebujete pouze znát velikost vaší obytné plochy, toť vše. Máte nekonečný prostor a čas k detailnímu prozkoumání pojistné smlouvy. A když si s něčím nevíte rady? Na infolince vám se vším ochotně poradí. Proč v dnešní době jezdit na pobočky, když doba pokročila? 

Pojištění majetku online

Co pojistka zahrnuje? 

Kvalitní pojištění domu a domácnosti vám v jedné ceně pojistky nabídne i pojištění občanské odpovědnosti pro všechny členy vaší společné domácnosti, a to včetně domácích zvířat. Rozhodně si tak nebudete muset dělat starosti, pokud vaše dítě v obchodě něco rozbije. Pojistka domu a domácnosti vám kryje mimo jiné rodinný dům až se dvěma byty, vaši domácnost nebo třeba nemovitost ve stavbě. Pojistit si můžete nechat i kanceláře či ordinace, nebo bazén. 

Dobré pojištění se skutečně vyplatí mít!