Posezení

Mohou terasy a balkóny nahradit zahradu?

Otázku položenou v nadpisu článku řešil snad každý, kdo se stěhuje z rodinného domku do bytu. Najednou přicházíme o kus přírody, posezení u grilu a podobné radosti. Existují však byty, u kterých nemusíte dělat kompromis a většinu těchto činností si i tak můžete dopřávat. Podívejte se na byty, které mohou být vaše. Nejsou navíc tak drahé jak by se na první pohled mohlo zdát.

Byty s rozměrnou terasou a balkónem nabízí například společnost FINEP v Praze. Podívejte se blíže na nový developerský projekt s novými byty v Hostivaři. Jako příklad si uvedeme byt 2+kk, který má podlahovou plochu 53,3m2. K tomuto bytu ale patří ještě rozměrná terasa 23,4m2 a dokonce i balkón 21,5m2! Podívejte se na nákres níže.

Prostorný byt 2+kk s terasou a balkónem, zdroj: finep.cz

Mimochodem tento byt je ještě volný a aktuálně je nabízen se slevou za 2 935 060 Kč. Takto rozměrná terasa dokáže poskytnout zázemí pro zahradní nábytek s grilem. Okolo můžete mít i malou zahrádku a pěstovat třeba čerstvé bylinky, rajčata či jinou zeleninu. Navíc terasa může být i krytá a poskytnout tak dostatek soukromí. To vám jistě přijde vhod, pokud si pořídíte na terasu i vířivku.

Nové byty Praha Vysočany – bydlete v centru města

Horní byty jsou atraktivnější

Velkou výhodou je, pokud se byt nachází v horních patrech. Můžete tak z terasy pozorovat okolí. Některé terasy lze na přání přestavět na zimní zahradu. Můžete tak mít z terasy celoroční užitek.

Bydlení v horních patrech nabízí výhled do krajiny, zdroj: finep.cz

Po shlédnutí výše uvedených obrázků nám jistě dáte za pravdu, že bydlením v bytě nemusíte přijít o váš kousek zahrádky. Záleží tak již jen na vás, zda si vyberete byt již hotový nebo raději zvolíte byt ve výstavbě, který si můžete nechat snadno upravit dle vašich přání.

Sepsáno ve spolupráci se společností FINEP CZ a.s., která se specializuje na prodej bytů v Praze již 17 let.